Przy Szlaku

Ośrodek wypoczynkowy „Przy Szlaku” w Wetlinie

Domki rekreacyjne są usytuowane na małej parceli „Przy Szlaku” w Wetlinie,ścianą północną oparte o wysoką skarpę. Z balkonów widok na pasmo bieszczadzkie z górą Jasło. Domki drewniane szkieletowe z dwiema sypialniami na poddaszu. Wejście z tarasu do pokoju dziennego. Otwarta na pokój dzienny kuchnia tworzy obszerną przestrzeń z kominkiem i ażurowymi schodami na poddasze. Domki są przystosowane do użytkowania całorocznego

  • Powierzchnia użytkowa: 58,00 m2
  • Kubatura: 193,00 m3

Nowy budynek hotelowy w ośrodku „Przy szlaku” w Wetlinie powstał w 2010 roku. Posiada cztery dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 56,5 m2 każdy oraz recepcję z pomieszczeniami gospodarczymi i jeden lokal na poddaszu z widokiem na masyw Połoniny Wetlińskiej. Każdy apartament posiada niezależne wejście z zewnątrz. Pokoje na poddaszu, doświetlone lukarnami, są połączone z parterem wewnętrznymi schodami.

  • Powierzchnia użytkowa: 270,00 m2
  • Kubatura: 1 212,00 m3

Nasze biuro przeprowadziło wszystkie procedury związane z wydaniem pozwolenia na budowę. Domki zostały oddane do użytku w 2007 roku a budynek hotelowy z apartamentami 3 lata później.

Przy Szlaku w Wetlinie Przy Szlaku w Wetlinie Przy Szlaku w Wetlinie